Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

logo ppp Publikacja zawiera aktualne na 31 grudnia 2021 r. dane o rozwoju rynku PPP w Polsce, w tym informacje o podpisanych umowach w podziale ze względu na m.in.  lokalizację, sektor, wielkość projektu czy też procedurę wyboru partnera prywatnego. W raporcie zawarto również analizę potencjalnych projektów PPP znajdujących się w fazie przygotowania, począwszy od etapu wyboru doradców, oceny efektywności i kolejnych.

Raport jest dostępny pod adresem: https://bit.ly/3tiLEhI

logo ppp Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 grudnia 2021 r. odbyły się warsztaty specjalistyczne z zarządzania umową o PPP. Tematem przewodnim spotkania był najnowszy IV tom Wytycznych PPP, a także przedstawiono zagadnienia takie jak: prawidłowe zarządzanie projektem PPP, rola zespołu zarządzającego umową o PPP, zadania podmiotu publicznego i partnera prywatnego na etapie realizacji umowy, opis ryzyk związanych z zarządzaniem umową o PPP czy narzędzia zarządzania takim kontraktem.

logo ppp

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje w dniu 3 listopada br. o godzinie 11:00 na platformie zoom webinar: "Jak budować szkołę w PPP? Czyli praktycznie o partnerstwie publiczno-prywatnym na przykładzie projektu budowy i przebudowy szkoły w Piastowie".

logo ppp Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zapisami art. 8 ust. 1 projektu Kontraktu programowego dla Województwa Podkarpackiego Województwo Podkarpackie jest zobowiązane do zaprogramowania środków w wysokości określonej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 na wsparcie inwestycji realizowanych w formule projektu hybrydowego w obszarze efektywności energetycznej.

logo ppp Dobre przygotowanie projektu to klucz do sukcesu każdej inwestycji, realizowanej nie tylko w formule PPP, dlatego też konieczne jest pozyskanie wiedzy i wykorzystanie doświadczeń i umiejętności sektora publicznego i prywatnego z różnych etapów realizacji inwestycji PPP.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego