Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

logo ppp Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zapisami art. 8 ust. 1 projektu Kontraktu programowego dla Województwa Podkarpackiego Województwo Podkarpackie jest zobowiązane do zaprogramowania środków w wysokości określonej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 na wsparcie inwestycji realizowanych w formule projektu hybrydowego w obszarze efektywności energetycznej.

 

Projekt hybrydowy polega na wspólnej realizacji projektu przez partnerstwo publiczno-prywatne w rozumieniu art. 2 pkt.15 rozporządzenia 2021/1060 („operacja PPP” oznacza operację, która jest wdrażana w ramach partnerstwa między podmiotami publicznymi i sekto­rem prywatnym, zgodnie z umową o PPP, i która ma na celu świadczenie usług publicznych w oparciu o podział ryzyka między partnerów, przewidująca wykorzystanie specjalistycznej wiedzy sektora prywatnego, albo dodatkowych źródeł kapitału, albo obu tych elementów).

Do wyboru partnera prywatnego w celu realizacji projektu hybrydowego stosuje się odpowiednie przepisy prawa: ustawa z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2021 r. poz. 1129), ustawa z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (Dz. U. z 2020 r. poz.711), ustawa z dnia 21 października 2016 r. o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi (Dz.U. z 2021 r. poz.541).

W celu określenia zamierzeń oraz poziomu zainteresowania realizacją tego typu projektów przez jednostki samorządu terytorialnego w Województwie Podkarpackim, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza informacyjnego. Formularz jest poświęcony planowanym przez Państwa inwestycjom w obszarze efektywności energetycznej. Jego wypełnienie zajmie ok. 5 minut.

Przykładową listę pomysłów na projekty PPP, Bazę potencjalnych projektów PPP czy też Bazę projektów PPP z podpisanymi umowami, prowadzoną przez Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, znajdą Państwo tutaj: https://www.ppp.gov.pl/aktualizacja-bazy-zamierzen-inwestycyjnych-ppp-i-raportu-o-rynku-ppp-1/ .

Prosimy o wypełnienie Formularza dostępnego pod adresem:

https://www.survio.com/survey/d/M7G9O2W5Q2E7B5A4F

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety do 3 września 2021 r.

 

Z poważaniem,

Departament Gospodarki Regionalnej

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego