Otwórz/zamknij mapę strony

log pl skUprzejmie informujemy, że Lider Projektu - Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie, utworzył oficjalną stronę internetową Projektu pn. „Góry bez granic – integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny” znajdującą się pod linkiem:  https://gorybezgranic.pttk.pl

Warto przypomnieć, że głównym celem projektu jest wprowadzenie na rynek nowego produktu turystycznego: zintegrowanej transgranicznej sieci szlaków pieszych z powiązanymi lokalnymi atrakcjami przyrodniczymi i kulturowymi.

Projekt realizowany jest w Partnerstwie Partnera ze Słowacji - KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV, dlatego informacje zamieszczane na stronie będzie można przeczytać również w języku słowackim. 

Na stronie znajdziemy niezbędne informacje dotyczące realizacji wszystkich etapów projektu.

W zakładce „Aktualności” będą pojawiać się wszelkie informacje związane z aktualnymi działaniami podejmowanymi w projekcie. Na podstronie „O projekcie” znajdziecie Państwo zakładki, przekierowujące na oficjalne strony internetowe wszystkich partnerów.  

Zachęcamy do częstego korzystania ze strony, która dopasowuje się do wielkości monitora i urządzeń mobilnych, na których jest przeglądana.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego