Otwórz/zamknij mapę strony

log pl skW dniu 05 września 2020 r. w Majdanie k. Cisnej, na terenie Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej zorganizowany został event plenerowy o charakterze informacyjno – rozrywkowym, którego celem była promocja wśród turystów i mieszkańców z obszarów przygranicznych Polski i Słowacji projektu pn. „Góry bez granic - integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny”, który realizowany jest w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Podczas eventu zostały zorganizowane quizy i konkursy dotyczące tematyki projektu, a dla najmłodszych przewidziany został szereg gier i zabaw. Organizatorzy zapewnili wiele ciekawych nagród dla uczestników konkursów, m.in. w postaci sprzętu turystycznego. W trakcie trwania wydarzenia swój występ miały zespoły Watra oraz Żmije. Odbyły się także pokazy ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej, a dla uczestników wydarzenia została zapewniona bezpłatna degustacja potraw regionalnych.

Dzięki udziałowi w tym wydarzeniu każdy z uczestników mógł dowiedzieć się więcej o głównych założeniach projektu „Góry bez granic - integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny”, który Samorząd Województwa Podkarpackiego realizuje wspólnie z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym w Krakowie (Liderem projektu) oraz Partnerami projektu - Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną oraz Klubem Słowackich Turystów.

W wydarzeniu wzięło udział łącznie około 1000 uczestników.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego