Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

 

 

W związku z ogłoszeniem w dniu 21 stycznia 2016 r. Konkursu dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania lub aktualizacji programów rewitalizacji zapraszamy potencjalnych wnioskodawców, tj. gminy województwa podkarpackiego na spotkania informacyjne, które odbędą się:

  • 16 lutego 2016 r. w Rzeszowie w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al Ł. Cieplińskiego 4,
  • 18 lutego 2016 r. w Przemyślu w sali audiowizualnej Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej,
  • 19 lutego 2016 r. w Krośnie w sali obrad Rady Miasta Krosna nr 21 w Urzędzie Miasta Krosna, ul. Staszica 2, 38-400 Krosno.

Rejestracja od godz. 10.45. Przewidywany czas trwania spotkania: 11.00-13.00 

 

Dla kogo

Spotkania adresowane są do potencjalnych wnioskodawców, tj. gmin miejskich, miejsko-wiejskich, wiejskich z terenu województwa podkarpackiego.

Tematyka spotkań

W trakcie spotkań omówione zostaną przede wszystkim zasady udziału w konkursie dotacji, jego założenia, zakładany sposób wyboru i realizacji projektów dot. przygotowania programów rewitalizacji. Zostaną także omówione kwestie dot. rewitalizacji i obszarów rewitalizacji, założenia RPO WP 2014-2020 w obszarze rewitalizacji oraz założenia projektu Wytycznych IZ w zakresie rewitalizacji w ramach RPO WP 2014-2020. Agenda spotkań

Zgłoszenia

Zgłoszenia uczestników (maksymalnie po dwie osoby z jednej gminy) zawierające dane uczestników (imię, nazwisko, stanowisko, reprezentowaną jednostkę, telefon oraz e-mail) należy przesyłać do 12 lutego 2016 r. na formularzu zgłoszeniowym na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zgłoszenie” i wybrane miejsce spotkania.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o zakwalifikowaniu się na wskazane przez gminę spotkanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zachęcamy do zgłaszania pytań na formularzu zgłoszeniowym, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkań informacyjnych.

Organizator spotkań:

Województwo Podkarpackie 

Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 747 68 78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego