Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

W Konkursie dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiegotrwa proces uzgadniania przez członków Komisji Konkursowej i ekspertów wielkości korekty budżetów większości projektów, które uzyskały minimum 60 % punktów, a w których stwierdzono niekwalifikowane lub nieuzasadnione wydatki.

Przed ogłoszeniem wyników konkursu zgodnie z § 3 Regulaminu pracy Komisji Konkursowej Wnioskodawcom zostaną przedstawione propozycje zmian w budżecie wraz z zapytaniem, czy Wnioskodawcy zgadzają się zrealizować projekty po takiej zmianie przy utrzymaniu istoty projektu i zachowaniu odpowiednich standardów jakościowych. W przypadku braku zgody Wnioskodawców na wprowadzenie zaproponowanych zmian, wniosek zostanie odrzucony. W związku z dużą różnorodnością budżetów ocenianych projektów i nierzadko brakiem szczegółowych wyjaśnień poszczególnych wydatków w projekcie ww. czynności wymagają większego nakładu czasu pracy członków Komisji Konkursowej i ekspertów niż pierwotnie zakładano.

W związku z powyższym Województwo Podkarpackie otrzymało zgodę Ministerstwa Rozwoju na wydłużenie umownegoterminu rozstrzygnięcia konkursu dotacji.

Termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie określony i podany do wiadomości na początku września 2016r.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego