Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

LOgo

W Konkursie dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiego zakończył się proces uzgadniania przez członków Komisji Konkursowej i ekspertów wielkości korekty budżetów większości projektów, które uzyskały minimum 60 % punktów, a w których stwierdzono niekwalifikowane lub nieuzasadnione wydatki.W przypadku Konkursu dotacji w województwie podkarpackim dotyczy to 54 gmin. W pozostałych wnioskach budżety nie wymagają korekty lub wnioski te nie uzyskały wymaganej minimalnej ilości punktów.

Przed ostatecznym ogłoszeniem wyników konkursu zgodnie z § 3 Regulaminu pracy Komisji Konkursowej Wnioskodawcom zostaną przedstawione propozycje zmian w budżecie wraz z zapytaniem, czy Wnioskodawcy zgadzają się zrealizować projekty po takiej zmianie przy utrzymaniu istoty projektu i zachowaniu odpowiednich standardów jakościowych. W przypadku braku zgody Wnioskodawców na wprowadzenie zaproponowanych zmian, wniosek zostanie odrzucony.

Proces wysyłania pism w ww. kwestii zostanie przeprowadzony w okresie najbliższych dwóch tygodni. Gmina otrzyma 7 dni od otrzymania pisma (faxu) na odpowiedź w tej sprawie. Termin rozstrzygnięcia konkursu planowany jest na pierwszy tydzień października 2016r. jednakże uzależniony on będzie od sprawnego przebiegu ww. procesu korespondencji z wnioskodawcami.

Załączniki:
Pobierz plik (termin zakończenia oceny.pdf)termin zakończenia oceny.pdf192 kB

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego