Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejskia Fundusz SpójnościW związku z przewidzianym wsparciem doradczym dla gmin z terenu województwa podkarpackiego w ramach Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020, skierowana została korespondencja do gmin, których programy rewitalizacji ujęte są w Wykazie Programów Rewitalizacji Gmin Województwa Podkarpackiego.

Wsparcie obejmować będzie indywidualne, bezpłatne doradztwo świadczone przez ekspertów w obszarze dostępności w rewitalizacji.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej usługi doradztwa dla gmin województwa podkarpackiego w zakresie dostępności w terminie do 18 stycznia 2021r.

Pozyskane na podstawie ankiety informacje pozwolą na identyfikację potrzeb Państwa gmin w zakresie doradztwa w rewitalizacji, a w konsekwencji udzielenie wsparcia doradczego zgodnego z potrzebami i oczekiwaniami.

Prosimy o wypełnienie ankiety zarówno w przypadku zainteresowania doradztwem, jak również braku zainteresowania skorzystaniem z przedmiotowej usługi.

Link do formularza ankiety

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego