Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejskia Fundusz Spójności

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wypełnienie ankiety dotyczącej doradztwa w zakresie dostępności, przekazanej Państwu w dniu 13 stycznia br.

Ankieta została przygotowana w celu identyfikacji potrzeb Państwa gmin w obszarze dostępności w rewitalizacji.

Spośród 85 gmin, których programy rewitalizacji ujęte są w Wykazie Programów Rewitalizacji Gmin Województwa Podkarpackiego, ankietę złożyło 58 gmin (w tym 5 negatywnie), które wskazały preferowany zakres tematyczny doradztwa z dostępności, a także jego formę oraz termin.

Wyniki przedmiotowej ankiety pozwolą na przygotowanie postępowania na usługę doradztwa z dostępności uwzględniającego preferencje gmin w tym zakresie oraz wybór ekspertów świadczących usługi doradztwa w największym stopniu odpowiadającym potrzebom i oczekiwaniom Państwa gmin w obszarze dostępności w rewitalizacji.

W związku z przewidzianym wsparciem doradczym dla gmin z terenu województwa podkarpackiego w ramach Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych, współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020 informujemy, że z usługi doradztwa będą mogły skorzystać wszystkie gminy, których programy rewitalizacji ujęte są w Wykazie Programów Rewitalizacji Gmin Województwa Podkarpackiego.

W związku z koniecznością określenia zasad udzielania doradztwa eksperckiego z zakresu dostępności dla gmin na potrzeby przedmiotowej usługi, zostanie przygotowany i przekazany Państwu stosowny dokument, określający zakres i warunki udzielania doradztwa eksperckiego dla gmin w ramach Zadania.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego