Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Logotyp Fundusze Europejskie Pomoc Techniczna Flaga RP Podkarpackie Unia Europejska Fundusz Spójności

Informujemy, iż w ramach monitoringu działań rewitalizacyjnych w województwie podkarpackim – edycja 2021r. do wszystkich gmin województwa, w szczególności gmin, których programy rewitalizacji ujęte są w Wykazie programów rewitalizacji województwa podkarpackiego, jak również tych, które nie mają opracowanego programu rewitalizacji zostało przekazane pismo w sprawie przekazania aktualnych informacji w zakresie działań rewitalizacyjnych prowadzonych przez gminę – stan na 31 maja 2021r. w formie Ankiety.  Wersja elektroniczna Ankiety do pobrania poniżej.

Czytaj dalej...

Osobą do kontaktu w przedmiotowej sprawie jest p. Aneta Czaja tel. 747 64 64, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowo informujemy, iż powyższe dane wykorzystane zostaną pod kątem monitorowania procesu rewitalizacji w województwie podkarpackim oraz planowania działań rewitalizacyjnych w nowej perspektywie 2021 – 2027.

Odpowiedź na przekazane pismo proszę przekazać do tut. Urzędu w terminie do 15 czerwca 2021 r. także w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Ankieta.docx)Ankieta.docx47 kB

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego