Otwórz/zamknij mapę strony

W związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych zapraszamy do udziału w kolejnym doradztwie eksperckim przewidzianym w ramach Zadania dotyczącym zakresu ustawy o rewitalizacji.

Czytaj dalej…

 

Celem usługi jest podniesienie świadomości samorządów i wzmocnienie zdolności gmin do stosowania narzędzi ustawowych.

Usługa doradztwa świadczona będzie bezpłatnie.

Jednocześnie informuję, że możliwość skorzystania z doradztwa mają gminy z terenu województwa podkarpackiego, które mają opracowane programy rewitalizacji, w tym programy wpisane do Wykazu Programów Rewitalizacji Gmin Województwa Podkarpackiego, jak również gminy, które nie mają opracowanych programów rewitalizacji i planują działania rewitalizacyjne.

Wykonawcą usługi będzie Biuro Projektów i Badań Rewitalizacji REVIPLAN Dagmara Mliczyńska-Hajda. Usługa doradztwa będzie realizowana w formie pośredniej (on-line) oraz bezpośredniej (siedziba gminy objętej usługą doradztwa lub miejsce wskazane przez gminę) w terminie do 7 grudnia 2021r.

Szczegółowe zasady udzielania i korzystania z doradztwa zawarte są w Regulaminie korzystania z usługi doradztwa z zakresu ustawy o rewitalizacji przez gminy.

W celu zgłoszenia się do doradztwa proszę o wypełnienie i podpisanie Formularza zapotrzebowania na usługę doradztwa i przesłanie go w formie skanu na adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacje dotyczące usługi doradztwa można uzyskać telefonicznie: 17/ 747 68 78 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego