Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Nagłówek zawierający cztery barwne logotypy umieszczone kolejno w jednej linii od lewej do prawej: programu Pomoc Techniczna, Rzeczpospolitej Polskiej, Województwa Podkarpackiego i Funduszu Spójności Unii Europejskiej

W związku z realizacją przez Województwo Podkarpackie Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym, indywidualnym doradztwie eksperckim z zakresu ustawy o rewitalizacji i dostępności – Edycja 2022.

Celem usługi jest podniesienie wzmocnienie zdolności samorządów do stosowania ustawowych narzędzi rewitalizacyjnych oraz uwzględniania tematyki dostępności zarówno w programowaniu strategicznym (w tym w strategiach rozwoju, programach rewitalizacji), planowaniu przestrzennym, jak i przygotowywaniu i realizacji projektów rewitalizacyjnych zgodnie ze standardami określonymi w Programie Dostępność Plus 2018-2025.

Jednocześnie informuję, że możliwość skorzystania z doradztwa mają wszystkie gminy z terenu województwa podkarpackiego, zgodnie z zapisami Regulaminu.

Usługa doradztwa będzie realizowana przez Wykonawcę – Sylwia Widzisz-Pronobis PROOPER z siedzibą w Bytomiu w formie pośredniej (on-line) oraz bezpośredniej (siedziba gminy objętej usługą doradztwa lub miejsce wskazane przez gminę) w terminie do 31 maja 2022r.

Szczegółowe zasady udzielania i korzystania z doradztwa zawarte są w Regulaminie korzystania z usługi doradztwa przez gminy.

W celu zgłoszenia się do doradztwa proszę o wypełnienie i podpisanie Formularza zapotrzebowania na usługę doradztwa i przesłanie go w formie skanu na adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszelkie informacje dotyczące usługi doradztwa można uzyskać telefonicznie: 17/ 747 68 78 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
 
 
 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego