Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuDziękuję za Państwa pracę i serce poświęcone szlachetnemu zadaniu edukowania, przekazywania wiedzy, kształtowania charakterów i postaw, wskazywania życiowych dróg. Państwa niełatwa pedagogiczna misja z pewnością miała przez lata wpływ na wiele wyborów dokonywanych przez młodych ludzi – powiedział wicemarszałek Piotr Pilch, do dyrektorów szkół podległych samorządowi województwa podkarpackiego, dziękując za ich pracę.

 

Pożegnanie dyrektorów kończących swą współpracę z samorządem województwa oraz nowo nominowanych szefów placówek edukacyjnych odbyło się w siedzibie urzędu marszałkowskiego w Rzeszowie.

Wicemarszałek województwa Piotr Pilch wręczył listy gratulacyjne i podziękował za lata pracy pani Agnieszce Kopiec - dotychczasowej dyrektor ZSS w Rymanowie-Zdroju, pani Danucie Suchorzepce - odchodzącej na emeryturę i tym samym ustępującej ze stanowiska dyrektora MSCKZiU w Przemyślu oraz panu Robertowi Grzybowi - dyrektor Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Stalowej Woli, którego prowadzenie przejmuje powiat stalowowolski. 

Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie, za empatię i sympatię dla młodych ludzi, którzy tak bardzo potrzebują mądrych autorytetów i przewodników. Dziękuję także za wiele lat współpracy z Samorządem Województwa Podkarpackiego, zawsze realizowanej na najwyższym poziomie – mówił wicemarszałek Pilch.

Podczas uroczystości wicemarszałek Piotr Pilch wręczył nominację nowemu dyrektorowi Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu pani Jolancie Karpińskiej-Ciuba, a  pan Zygmunt Ginalski otrzymał nominację na dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Rymanowie-Zdroju.

Wicemarszałek podziękował także pani Beacie Michałuszko, która w związku z włączeniem od 1 września Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie do Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich  w Rzeszowie zakończyła swe obowiązki jako dyrektor tej instytucji.

W spotkaniu wzięli dyrektor Departamentu Edukacji, Nauki i Sportu Barbara Pelczar-Białek wraz z pracownikami.

Aleksandra Gorzelak –Nieduży

Biuro prasowe UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego