Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

IMG 9177Po raz pierwszy w 2017 r. odbyło się posiedzenie Prezydium Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. W roli przewodniczącego debiutował Roman Jakim, reprezentujący w Radzie stronę pracowników. Jednym z punktów obrad była analiza wyników finansowych podmiotów leczniczych nadzorowanych przez samorząd – przedstawiona przez członka zarządu Stanisława Kruczka.

Tematem tym zgodnie z decyzją Prezydium ma zająć się  Zespołu do spraw monitorowania sytuacji w służbie zdrowia, działającej przy Podkarpackiej WRDS. Tematy około zdrowotne zdominowały merytoryczną część spotkania. Podczas niej prezydium Rady zajęło się tematem ratownictwa medycznego, analizując obecny stan i oceniając proponowane zmiany. W dalszej części obrad prezydium zajęło się także sprawami lokalizacji Urzędu Celno-Skarbowego oraz podsumowało dotychczasowe działania mające pomóc w rozwiązaniu sytuacji załogi PKS Krosno. Prezydium ustaliło również porządek obrad najbliższego posiedzenia Plenarnego, które odbędzie się 6 lutego 2017 r.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego