Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

IMG 006826 września br. odbyło się nadzwyczajne posiedzenie plenarne Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Posiedzenie to odbył o się na wniosek Związków Zawodowych Pielęgniarek i Położnych działających przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie. Na posiedzeniu omówiono sprawy dotyczące wynagrodzeń zasadniczych pielęgniarek i położnych w zakresie przestrzegania przepisów rozporządzenia na podstawie którego dokonywany jest wzrost wynagrodzeń zasadniczych pielęgniarek i położnych.

Dyskutowano nad przeprowadzeniem audytu finansowego, który zawierałby ocenę prawidłowości wypłaty środków finansowych przeznaczonych na podwyżki dla pielęgniarek i położnych w KSW nr 2 wynikające z porozumień ministerialnych. Po dyskusji stwierdzono, że brakuje porozumienia pomiędzy Dyrekcją Szpitala, a ZZ działającymi przy szpitalu. Zaproponowano przyjęcie w drodze korespondencyjnej uchwały wzywającej do podjęcia dialogu pomiędzy Dyrekcją Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, a Związkami Zawodowymi działającymi przy szpitalu. Niniejszą uchwałę przyjęto w dniu 24.10.2019 r.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego