Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

IMG 0121W listopadzie odbyło się posiedzenie Prezydium Podkarpackiej WRDS, na którym to zawnioskowano, aby w ramach środków na funkcjonowanie biura wojewódzkiej rady dialogu społecznego zlecić przeprowadzenie audytu finansowego w KSW Nr 2 w Rzeszowie. Wykonanie audytu zostanie zlecone niezależnemu, wyspecjalizowanemu podmiotowi zewnętrznemu.

Podjęto decyzję, aby przedmiotem zamówienia było przeprowadzenie audytu finansowego, który powinien zawierać ocenę prawidłowości wypłaty środków finansowych przeznaczonych na podwyżki dla pielęgniarek i położnych w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Na posiedzeniu omówiona została również sprawa dotycząca wypowiadania umów o współpracy przez BSH Rzeszów (dawny Zelmer) z trzema firmami: Zelmotor, SI Zgoda, SI Rena. Podjęto decyzje, aby wystosować pismo do zarządu BSH z apelem o przedłużenie umów o kooperację lub dostosowanie produkcji, tak aby umożliwić utrzymanie zatrudnienia pracowników wrażliwych społecznie, a tym samym zapewnić spokój społeczny.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego