Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

200115 wrdsPrezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego ustaliło, że 29 stycznia odbędzie się Nadzwyczajne posiedzenie rady. Obrady zwołano w związku z konfliktem w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

Prezydium zebrało się 14 stycznia. Rozmawiano o sytuacji w największym szpitalu na Podkarpaciu oraz w Szpitalu Wojewódzkim im. Ojca Pio w Przemyślu. O zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia WRDS wnioskowało Forum Związków Zawodowych.

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego wyraża opinie w sprawach objętych zakresem zadań związków zawodowych lub organizacji pracodawców, opiniuje projekty strategii rozwoju województwa i innych programów, a także rozpatruje sprawy o zasięgu wojewódzkim, przekazuje Radzie Dialogu Społecznego oraz organom administracji publicznej rekomendowanych rozwiązań i propozycji zmian prawnych oraz rozpatruje konflikty sprawy społeczne lub gospodarcze między pracodawcami a pracownikami.

TOMASZ LEYKO
rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego

fot. Paulina Łącka-Łukasik/Kancelaria Zarządu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego