Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

O mechanizmach i dynamice konfliktu rozmawiali członkowie Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, podczas zorganizowanego szkolenia w zakresie mediacji i negocjacji w aspekcie psychologicznym. Mimo, iż szkolenie miało formę zdalną, wzięła w nim udział spora grupa osób, na czele z przewodniczącym PWRDS panem Władysławem Ortylem oraz panią wojewodą Ewą Lenart.

Szkolenie, które odbyło się 9-10 listopada 2020 r., miało pokazać uczestnikom, jak rozpoznawać techniki manipulacji i perswazji, jak nie poddawać się presji osób lub grup. Na te i inne pytania przedstawicieli PWRDS odpowiadał szkoleniowiec posiadający doświadczenie w zakresie rozwijania kompetencji interpersonalnych.

Dzięki temu szkoleniu uczestnicy poznali praktyczne aspekty radzenia sobie w sytuacjach trudnych w pracy, jak również dowiedzieli się, jakie umiejętności przydają się w zarządzaniu sytuacjami konfliktowymi. Tematyka szkolenia stanowiła kontynuację spotkania zeszłorocznego. Zainteresowanie członków tym tematem pokazało, jak dalece aktualnym zagadnieniem w codziennej pracy jest doskonalenie umiejętności prowadzenia rozmów, podczas negocjacji, argumentacji czy sytuacji, którym towarzyszą różnice zdań wśród pracowników.

Paulina Łącka-Łukasik
Kancelaria Zarządu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego