Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

dubai 1

Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w Misji gospodarczej do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), organizowanej w dniach 9 - 13 marca 2022 r., połączonej z uczestnictwem w EXPO 2020 podczas Promocji Województwa Podkarpackiego w Pawilonie Polskim.

 

 

 

Miniatura artykułuO szansach dla rozwoju gospodarczego wynikających z Polskiego Ładu oraz z aktywności w ramach Inicjatywy Trójmorza rozmawiali na Podkarpaciu przedstawiciele polskiego rządu, świata biznesu oraz samorządowcy. Inicjatywa została podjęta przez Fundację Nauka i Gospodarka im. Ignacego Łukasiewicza. Udział w rozmowach wzięli marszałek Władysław Ortyl oraz wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Dubai Airshow 2021W dniach 13-17 listopada br. delegacja podkarpackich firm branży lotniczej przebywała w Dubaju na misji gospodarczej zorganizowanej w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego realizowanego przez Województwo Podkarpackie w ramach RPO 2014 – 2020.

  

 

Miniatura artykułu4 listopada zakończyło się Web Summit 2021, zwane "największą konferencją technologiczną na świecie" czy „Davos dla branży IT”.

Tegoroczna edycja Web Summit, zgromadziła ponad 42 tysięcy uczestników (z powodu pandemii o połowę mniej niż planowano), przedstawicieli startupów, MŚP i inwestorów z branży high-tech z 128 krajów chłonnych wiedzy i bezpośrednich relacji po rocznej pandemicznej przerwie.

 

 

Miniatura artykułu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego