beta2021 01
Pandemia sprawiła, że w ubiegłym roku fani konferencji InternetBeta uczestniczyli w wydarzeniu wyłącznie online. Tym razem, wszyscy głodni wiedzy, spotkań, rozmów i stęsknieni za podkarpackim klimatem, mogli spotkać się w dniach 15-17 września na żywo w Kielnarowej, w nowoczesnym kampusie Wyższej Szkoły Informaty i Zarządzania w Rzeszowie.

FIPR 2021 BANERY WWW 8.cdr14 1200x628
Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się dwudniowa konferencja (13-14 września 2021 r.) „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”.
Uczestnikami byli przedstawiciele administracji rządowej, samorządów, biznesu oraz naukowcy i analitycy zajmujący się sektorem energetycznym.

 

Podkarpackie baner jakosc zycia 900x600px
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w IV. etapie projektu medialnego pn. „Promocja inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego poprzez firmy będące ambasadorami tych specjalizacji w mediach wydawnictwa Sagier”

Dofinansowanie uczestnictwa w IV. etapie skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży „Jakość życia”, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.

Miniatura artykułuW Karpaczu trwa Forum Ekonomiczne. Jubileuszowa XXX edycja rozpoczęła się we wtorek 7 września. Drugiego dnia forum w jednej z debat uczestniczył wicemarszałek Piotr Pilch.

210708 promocja