Otwórz/zamknij mapę strony

WFP
W dniach 20-22 kwietnia odbyła się edycja on-line Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland Virtual Expo. Było to wydarzenie business to business skierowane do sektora branży spożywczej. Wystawcami targów byli zarówno przedsiębiorcy oferujący gotowe produkty rolno – spożywcze i napoje, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z procesem ich produkcji.

Czas pandemii spowodował wiele zmian i zmobilizował zarówno organizatorów jak i przedsiębiorców, do poszukiwania alternatywnych rozwiązań i sposobów na kontakty biznesowe. Edycja on-line targów to jedyne takie rozwiązanie na rynku pozwalające wziąć udział w wydarzeniu w bezpiecznej przestrzeni. Tegoroczna edycja targów WorldFood Poland mimo, że w zmienionej formie cieszyła się dużym zainteresowaniem. W ciągu 3 dni targowych platformę Virtual Expo odwiedziło 2 166 gości, a zaprezentowało się 158 firm z 22 krajów. Podczas wirtualnych targów oprócz możliwości spotkania całej społeczności związanej z branżą spożywczą, można było uczestniczyć w konferencjach oraz panelach dyskusyjnych z udziałem ekspertów z wielu dziedzin.

Województwo Podkarpackie w ramach realizowanego projektu pn. „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego” sfinansowało udział w targach pięciu podkarpackim przedsiębiorcom. Dofinansowanie pochodziło ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 - 2020.

 

 Paweł Tarnawski
Oddział Współpracy Gospodarczej UMWP

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego