Otwórz/zamknij mapę strony

beta2021 01
Pandemia sprawiła, że w ubiegłym roku fani konferencji InternetBeta uczestniczyli w wydarzeniu wyłącznie online. Tym razem, wszyscy głodni wiedzy, spotkań, rozmów i stęsknieni za podkarpackim klimatem, mogli spotkać się w dniach 15-17 września na żywo w Kielnarowej, w nowoczesnym kampusie Wyższej Szkoły Informaty i Zarządzania w Rzeszowie.

Konferencja od wielu lat jest uważana za jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z nowymi technologiami i Internetem w Polsce. Ideą konferencji jest łączenie różnych środowisk związanych z Internetem, a jej uczestnikami są osoby, które zarządzają największymi w Polsce serwisami internetowymi, reprezentują największych graczy w eCommerce, agencje digital i startupy, to inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, jak również youtuberzy, blogerzy i influencerzy.

Województwo Podkarpackie było partnerem wydarzenia. Udział Województwa Podkarpackiego w konferencji współfinansowano ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Tekst: Joanna Barańska
Fot.: Paweł Tarnawski

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego