Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

W miniony weekend Ludowy Klub Sportowy „Błękitni” z Grzęski świętował 70 - lecie swojego istnienia.  Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w sobotę 10 października br. mszą świętą, która odprawiona została w kościele parafialnym pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Grzęsce przez Księdza Proboszcza - Stanisława Ozgę.

Uczestniczyli w niej dawni i obecni działacze sportowi, zawodnicy i szkoleniowcy związani  z klubem, władze samorządowe Województwa Podkarpackiego na czele z członkiem zarządu – Lucjanem Kuźniarem, radnymi województwa: Anną Schmidt-Rodziewicz i Tomaszem Burym, a także zaproszeni goście, wśród których znalazł się prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – Marek Hławko.
Po mszy uczestnicy uroczystości udali się do Wiejskiego Domu Kultury w Grzęsce, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń Polskiego Związku Piłki Nożnej, Podkarpackiego ZPN oraz OZPN Jarosław. Zaprezentowana została również historia klubu, jego zawodników i ich wybitnych osiągnięć.
Okolicznościowe wystąpienia rozpoczął Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego  – Lucjan Kuźniar, który pogratulował tak wspaniałego jubileuszu działalności i ważniejszych osiągnięć  klubu. Podziękował także wszystkim działaczom, szkoleniowcom oraz sponsorom za wszystko, co zrobili dotychczas dla rozwoju sportowego młodzieży w Grzęsce. Aby upamiętnić tę, jakże piękną rocznicę w imieniu Zarządu Województwa Podkarpackiego – Lucjan Kuźniar przekazał na ręce prezesa klubu – srebrną płaskorzeźbę z wizerunkiem herbu Województwa Podkarpackiego, upamiętniającą ten wspaniały Jubileusz działalności.
Paweł Tworek
Kancelaria Zarządu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego