Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

160804 ETS photoZosia Klepacka, Jerzy Janowicz, Oktawia Nowacka, Czesław Lang, Marta Domachowska, Maciej Lepiato, Justyna Kozdryk i Artur Siódmiak– to ambasadorowie Europejskiego Tygodnia Sportu., którzy zachęcają do aktywności fizycznej. Europejski Tydzień Sportu to ogólnoeuropejskie wydarzenie powstało z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom sprawności i realizowane jest pod hasłem #BeActive (Bądź Aktywny).

 Bądź jak nasze gwiazdy i weź udział w Europejskim Tygodniu Sportu – Bądź Aktywny, #BeActive - Zaangażuj się!

 

Dlatego już teraz chcemy zachęcić wszystkich Polaków do zaangażowania się w akcję!

Wszystkie szczegóły dotyczące inicjatywy i tego, jak wziąć udział w ETS znajdą się na stronie www.etspolska.pl, która rusza 1 sierpnia.

Inicjatywa ta ma na celu wspieranie rozwoju sportu na poziomie najbliższym obywatelowi oraz zachęcanie do podejmowania aktywności fizycznej na każdym etapie życia. Ma umożliwić współpracę osób prywatnych, organów publicznych, ruchów sportowych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego i przedstawicieli sektora prywatnego. Wybór aktywności fizycznych jest bardzo szeroki i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jak się zaangażować?

  1. Zorganizuj wydarzenie sportowe w terminie od 10 do 17 września br.
  2. Zgłoś je poprzez formularz umieszczony na www.etspolska.pl - Twoja impreza stanie się częścią Europejskiego Tygodnia Sportu organizowanego w całej Unii Europejskiej! Rejestracja rusza 1 sierpnia o godz. 12.00.
  3. Zdobądź zestaw materiałów promocyjnych (torby, smycze, opaski odblaskowe i wiele innych) -  100 pierwszych zarejestrowanych na stronie www.etspolska.pl wydarzeń otrzyma je gratis!
  4. Wygraj atrakcyjne nagrody – weź udział w konkursie fotograficznym FotoAktywność!

Europejski Tydzień Sportu 2016 - #BeActive - ZAANGAŻUJ SIĘ!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zespół ds. Europejskiego Tygodnia Sportu
Ministerstwo Sportu i Turystyki

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego