Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Na stoku narciarskim  Weremień „LeskoSki” o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego rywalizowali ze sobą samorządowcy z całego Podkarpacia. Okazją były III Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim. Zawodnikom kibicował marszałek Władysław Ortyl.

 

Zawody odbyły się w piątek 3 marca. Zawodnikom dopisywała pogoda i świetny humor. W sportowe szranki stanęło 39 osób wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych i pracownicy samorządowi.

Współorganizatorami turnieju byli:

Marszałek Województwa Podkarpackiego, Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych, Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Ośrodek Sportów Zimowych "LESKO-SKI" Weremień. Zwycięzców poznaliśmy w trzech kategoriach, są to: Joanna Jakubowicz, Robert Petka oraz Janusz Szymański.

Po zawodach narciarskich uczestnicy wzięli udział w organizowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Lesko zawodach o puchar BIESZCZADZKIEGO MISIA. Jazda na workach z sianem dostarczyła wszystkim nie lada emocji.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego