Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

180220 nartyPokrzepieni medalami polskich skoczków, do rywalizacji przystępują samorządowcy z Podkarpacia. Tym razem, kilka tysięcy kilometrów na zachód od PyeongChangu, odbędą się IV Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim. Start zawodów już w najbliższy wtorek, rejestracja potrwa do piątku (23.02.2018 r.). Liczba miejsc ograniczona!

Rywalizacja samorządowych alpejczyków odbędzie się na stoku ośrodka KiczeraSKI w Puławach. Organizatorem zawodów jest Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Podkarpackich wraz z gminą Rymanów oraz wspomnianym Ośrodkiem Sportów Zimowych KiczeraSki. Do zawodów o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego mogą stanąć samorządowcy – radni, pracownicy urzędów oraz pracownicy jednostek organizacyjnych JST.

Celem Mistrzostw jest m.in: integracja samorządów, rozwój aktywności fizycznej, a także propagowanie działań wspierających rozwój dyscyplin sportów zimowych.

Regulamin, program zawodów dostępne są w załącznikach poniżej. Wiele dodatkowych informacji znajduje się na stronie http://www.psst.rzeszow.pl/

ZAPRASZAMY

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU.doc)Karta Zgłoszenia38 kB
Pobierz plik (program.pdf)program.pdf359 kB
Pobierz plik (REGULAMIN Kiczera.pdf)REGULAMIN Kiczera.pdf320 kB
Pobierz plik (plakat.pdf)plakat.pdf517 kB

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego