Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

180607 mundialtvWóz transmisyjny rzeszowskiego oddziału Telewizji Polskiej wraz z telewizyjną ekipą wyjechał właśnie na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. W rzeszowskim oddziale Telewizji Polskiej wicemarszałek Bogdan Romaniuk pożegnał wyjeżdżających do Rosji specjalistów przekazując im materiały promujące Województwo Podkarpackie. Ekipę telwizyjną pożegnał także Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Ekipa Telewizji Polskiej będzie obsługiwać medialnie mistrzostwa dostarczając na bieżąco informacje, przeprowadzając wywiady ze sportowcami i komentatorami oraz ukazując otoczkę tego wielkiego sportowego święta.

Wicemarszałek Bogdan Romaniuk pogratulował ekipie TVP Rzeszów wyróżnienia, jakim jest wyjazd do Soczi, skąd będzie prowadzić transmisje:

- Gratuluję wam oraz całemu oddziałowi Telewizji Polskiej w Rzeszowie tego wyróżnienia. Jako jedyna ekipa regionalna Telewizji Polskiej wyjeżdżacie na mundial, by na żywo przekazywać informacje ze stadionu. To docenienie i dowartościowanie waszej pracy i doświadczenia. Życzę wam, abyście pozostali do samego końca mundialu i przekazywali nam wszystkim dobre wieści z jego finału – tym pozytywnym akcentem wicemarszałek zasugerował, że liczy na zwycięstwo polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata.

Oprócz przekazanych materiałów promocyjnych, dodatkowo oznakowano samochód i wóz transmisyjny logiem Podkarpackie Przestrzeń Otwarta.

W polskiej reprezentacji znalazło się dwóch pochodzących z Podkarpacia zawodników - Artur Jędrzejczyk i Sławomir Peszko. Z Jarosławia pochodzi także drugi trener narodowej kadry - Bogdan Zając. Pierwszy mecz polskiej reprezentacji zostanie rozegrany z Senegalem.

Tekst i fot.: D. Kozik
Biuro Prasowe UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego