Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

180906 olimpiadaW Rzeszowie odbyła się jubileuszowa XX edycja Olimpiady Osób Niepełnosprawnych. Od 20 lat organizatorem sportowej zabawy dla niepełnosprawnych z naszego województwa jest Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Samorząd Województwa wspiera inicjatywy na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Również tegoroczna Olimpiada została dofinansowana z budżetu województwa podkarpackiego z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. W wydarzeniu wziął udział członek zarządu Stanisław Kruczek, który uczestniczył w rozdaniu nagród oraz przekazał na ręce organizatorów list od marszałka województwa Władysława Ortyla.

- Życzę wszystkim uczestnikom olimpiady, aby sportowe święto było wypełnione dobrymi emocjami i radością, a także tego, aby dawało satysfakcję oraz motywację do pokonywania codziennych trudności. Życzę również, aby olimpiada była okazją do dobrej zabawy, odpoczynku oraz integracji i budowania wspólnoty – napisał w liście marszałek.

Mateusz Witczuk

Kancelaria Zarządu

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego