Otwórz/zamknij mapę strony

200525 antigaTrener Developresu Rzeszow Stephane Antiga przekazał na ręce marszałka Władysława Ortyla jeden ze srebrnych medali zdobytych w minionym, skróconym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

W krótkim, kurtuazyjnym spotkaniu w urzędzie marszałkowskim obok szkoleniowca rzeszowskiej drużyny wziął udział Marek Pieniążek, wiceprezes klubu oraz Paulina Peret, kierownik drużyny. Marszałek pogratulował największego sukcesu w historii klubu. To drugi w historii Podkarpacia srebrny medal MP (w 2000 roku zdobyła go także Stal Mielec). 

Myślę, że gdyby nie te epidemiczne okoliczności była szansa na złoto. Zespół z meczu na mecz grał lepiej  – mówił marszałek. W spotkaniu uczestniczył także Jerzy Cypryś, wiceprzewodniczący sejmiku, wierny kibic drużyny. Marszałek zadeklarował, że medal zawiśnie na honorowym miejscu w urzędzie, ale lepsze i dostojniejsze miejsce znajdzie na złoty krążek. 

TOMASZ LEYKO
rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego
fot. Michał Mielniczuk BP/UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego